Politika

Na žádné z našich webových stránek NIKDY nezavlaje ukrajinská vlajka (ani žádná jiná), jen česká anebo slovenská.

Z televizního propagandistického zpravodajství je nám na zvracení. Jen jednou za čas to jejich blití lží, manipulací a polopravd musíme vydržet, abychom viděli co na nás zase chystají.

Proč je svoboda důležitá

Se svobodou bezprostředně souvisí technický a vědecký rozvoj společnosti. Ve svobodné společnosti fungují lidé spontánně. Historie ukazuje jak po uvolnění otěží došlo k nebývalému technickému pokroku. V první vlně to byla průmyslová revoluce, která přišla po zrušení nevolnictví. Příklad další velké vlny pokroku bych chtěl dokumentovat na sametové revoluci, po které došlo k obrovskému rozvoji v naší republice. Podobný směr pokroku udělala Čína, když obyčejným lidem umožnili podnikat – dříve se mohli pohybovat v okruhu tak maximálně 500 metrů od domova. Všichni si také pamatují jakou svobodu po celém světě přinesl Internet, jen tím, že lidé mohli svobodně publikovat cokoliv, přičemž do toho rádi (a většinou zadarmo) investovali svůj čas.

Zaváděním různých restrikcí a nařízení se propadáme zpět do nesvobody a souvisejícího útlumu. Čím víc obstrukcí a daní, tím víc naprd. Člověk, který měsíčně bude muset počítat každou korunu, aby vyšel, bude systémem nucen se nejprve o sebe existenčně postarat a tudíž nebude investovat tolik potenciálu do realizace svých nápadů.

Psychopati nebudou mít nikdy dost

V nejvyšších kruzích po celém světě se koncentrují psychopati. Pro moc a peníze jsou schopni udělat prakticky cokoliv. Nesnesou, že se mají jen dobře. Musí mít miliokrát víc než vy a stále jim to nestačí. Chtějí vlastnit i vás, rádi poroučejí/rozkazují/manipulují a proto se jim líbí mít všechny “otroky” pod kontrolou. Miliony mrtvých jim vrásky na čele nedělají.

Už od nepaměti se psychopati snaží ovládnout svět. Vždy se utěšují: “Teď už to máme na dosah. Tenkokrát už to konečně vyjde.” Tak říkám – nevyjde. Každá velká říše se tak dlouho rozpínala, až nakonec splaskla. Vždy zvítězí lidská přirozenost a svoboda.

Po tisíci letech hegemonie církve její moc v Evropě prakticky skončila. Nacistické vize měly krátké trvání, stejně jako komunistické ideje kdekoliv na světě. Demokracie je nyní jen pohádkou v učebnicích. Nový globalistický svět nenabízí člověku nic duchovního, jen ubohý konzum zakončený depresemi. A proto nemůže být pro lidi budoucností.

Rady pro život

Zachovejte si svoji osobní svobodu. Prostě řekněte NE. Nemohou každého vyhodit z práce. Nemohou každého uvěznit. Možná z důvodu lenosti či pohodlnosti, pro pár vymožeností v přítomnosti obětujete svoji budoucnost. To není správný přístup, vrátí se vám to i s úroky. Na bědování pak už bude pozdě.