Provozní odstávka 2023

Od 21. 6. do 9. 7. 2023 nebudeme odbavovat žádné zásilky a prodejna bude zavřená. Není to dovolená u moře, ale u moře součástek.

Prodejna bude výjimečně otevřena jen v pondělí 3. 7. 2023 odpoledne 14–17 hod.


Proč

Potřebujeme předisponovat sklad, musíme postavit novou regálovou stěnu a uspořádat v ní zboží. S tím také souvisí elektroinstalace (zásuvky, osvětlení, počítačová infrastruktura). Vytipovali jsme termín přelomu červen/červenec, kdy je provoz nejmenší – konec školního roku, státní svátky na začátku července a typicky začátky dovolených.

Polopaticky

Nechceme rozšiřovat sortiment, nicméně občas více lidí souběžně naléhá na jiné varianty produktů a také z důvodu komplexnosti pro řešení nějaké aplikace sháníme související zboží. Sortiment se tak plíživě rozšiřuje a nemáme ho už kam dávat, je pozasouvaný porůznu v bednách pod regály nebo v komínkách přepravek do výšky necelých dvou metrů, vše absolutně bez uspořádání. Dochází pak k situacím, že víme, že to někde máme, ale za Boha to nemůžeme najít. Asi by vás nepotěšilo, když byste na dodacím listu našli řádku s přeškrtnutým počtem kusů a poznámkou: “Nemůžu najít” (poslední dobou to píšeme čím dál tím častěji). Abychom se posunuli dále, rozhodli jsme se obětovat jednu kancelář a udělat z ní sklad. Tak nás za ten dvoutýdenní výpadek prosím nekamenujte.

Kdy začneme fungovat

Během následujícího týdne po odstávce se budeme snažit vyřídit většinu objednávek, které nám v době během přestavby přijdou. Je možné, že jednoduché zásilky s několika položkami odbavíme dříve než avizované datum dokončení úprav.

Když budete něco akutně potřebovat, do zelené poznámky k objednávce napište “URGENT” a my se vynasnažíme vám ji přednostně poslat, podle možností třeba i během doby odstávky.

Děkujeme za vaši trpělivost.